О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 120 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 ноября 2022 года № 233. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 120 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 78 540,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 753 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 191,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 596,5 тысяч тенге;
2) затраты – 79 109,8 тысяч тенге;".
Приложение 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 120 "2022-2024 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 08 қарашадағы № 233 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 120 "2022-2024 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 78 540,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 753 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 191,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 75 596,5 мың теңге;
2) шығындар – 79 109,8 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

15 402,5
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
6 726,0
2
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт улицы А.Куланбаева в Дауылкольском сельском округе, получение экспертного заключения
1 654,5
3
Экспертив качества работ и материалов автомобильного дорога по улице Бегим би Сарбасулы Дауылкольского селского округа
345,3
4
Получение земельного акта и оформление документацию государственная регистрация улиц (А.Куланбаева, Каракисык Косулы, Нурмагамбет Жанаева) и в Дауылкольском сельком округе
379,4
5
В дополнение к оплате уличного освещения в Дауылкольском сельком округе
1 000
6
Приобретение дизельного топлива для сельского клуба дополнительно
1 440
7
Приобретение и установка электро трансформатора КТПН для села Турмагамбет
2 500
8
На документацию колодцев в селе Турмагамбет
457,3
9
На приобретение запасных частей для служебного автомобиля аппарата акима сельского округа Дауылколь
900

15 402,5
1
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 726,0
2
Дауылкөл ауылдық округіндегі Ә.Құланбаев көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу, сараптама қортындысын алу жұмыстарына
1 654,5
3
Дауылкөл ауылдық округіндегі Бегім би Сарбасұлы көшесінің автомобиль жолының жұмыстар мен материалдар сапасына сараптама жасау жұмыстарына
345,3
4
Дауылкөл ауылдық округіндегі көшелерді құжаттандыру жұмыстарына (Ә.Құланбаев, Қарақисық Қосұлы, Нұрмағамбет Жанаев көшелері)
379,4
5
Дауылкөл ауылдық округіндегі көше жарықтарына ақы төлеуге қосымша
1 000
6
Ауылдық клуб үйіне дизель отынын сатып алуға қосымша
1 440
7
Тұрмағанбет ауылына 1 дана КТПН электр трансформаторларын сатып алу және орнату жұмыстарына
2 500
8
Тұрмағамбет ауылындағы құдықтарды құжаттандыруға
457,3
9
Дауылкөл ауылдық округі әкімі аппаратының қызметтік автокөлікке қосалқы бөлшектер сатып алуға
900