О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 124 "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 ноября 2022 года № 235. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 124 "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 85 288,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 064 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 84 199,1 тысяч тенге;
2) затраты – 85 580,9 тысяч тенге;".
Приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 124 "2022-2024 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 08 қарашадағы № 235 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 124 "2022-2024 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 85 288,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 064 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 84 199,1 мың теңге;
2) шығындар – 85 580,9 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

40 050,1
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
4 737,0
2
На разработку проектно-сметной документации и получении государственной экспертизы на освещение по улицам Ш.Шегебаева, О.Шораякулы сельского округа Алдашбай Ахун
3 485,0
3
На освещение улицы О.Шораякулы сельского округа Алдашбай Ахун
10 794,4
4
На документацию колодцев в селе Алдашбай Ахун
171,6
5
На освещение улицы Тәуелсіздік сельского округа Алдашбай Ахун
10 677,8
6
На текущий ремонт улицы Тәуелсіздік сельского округа Алдашбай Ахун
9 435,0
7
На оплату электроэнергии освещения улиц О.Шораякулы, Тәуелсіздік сельского округа Алдашбай Ахун
100,0
8
На командировочные расходы работникам аппарата акима сельского округа Алдашбай Ахун
149,3
9
На приобретение запасных частей для служебного автомобиля аппарата акима сельского округа Алдашбай Ахун
500,0

40 050,1
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
4 737,0
2
Алдашбай Ахун ауылдық округіндегі Ш.Шегебаев, О.Шораяқұлы көшесіне жарықтандыру жұмыстарын жүргізуге жобалық сметалық құжаттар дайындау және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
3 485,0
3
Алдашбай Ахун ауылдық округіндегі О.Шораяқұлы көшесіне жарықтандыру жұмыстарына
10 794,4
4
Алдашбай Ахун ауылындағы құдықтарды құжаттандыруға
171,6
5
Алдашбай ахун ауылдық округіндегі Тәуелсіздік көшесін жарықтандыру жұмыстарына
10 677,8
6
Алдашбай ахун ауылдық округіндегі Тәуелсіздік көшесін ағымдағы жөндеу жұмыстарына
9 435,0
7
Алдашбай ахун ауылдық округіндегі О.Шораяқұлы, Тәуелсіздік көшелерін жарықтандыру мақсатында электр энергиясы шығындарына
100,0
8
Алдашбай Ахун ауылдық округі әкімі аппаратының қызметкерлерінің іс-сапар шығындарына
149,3
9
Алдашбай Ахун ауылдық округі әкімі аппаратының қызметтік автокөлікке қосалқы бөлшектер сатып алуға
500,0