О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 126 "О бюджете сельского округа Иркол на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 ноября 2022 года № 236. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 126 "О бюджете сельского округа Иркол на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 61 453 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 987 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 466 тысяч тенге;
2) затраты – 61 905,3 тысяч тенге;".
Приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 126 "2022-2024 жылдарға арналған Иіркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 08 қарашадағы № 236 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 126 "2022-2024 жылдарға арналған Иіркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 61 453 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 987 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 60 466 мың теңге;
2) шығындар – 61 905,3 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6 159,0
1
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 326,0
в том числе:
из республиканского бюджета
1 892,0
за счет гарантированного трансферта
2 434,0
2
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 833,0
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от " 8 " ноября 2022 года № 236
Приложение 7 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "23" декабря 2021 года № 126
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Иркол на 2022 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:

6 159,0
1
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4 326,0
оның ішінде:
республикалық бюджеттен
1 892,0
кепілдендірілген трансферт есебінен
2 434,0
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 833,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы " 8 " қарашадағы
№ 236 шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2021 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 126 шешіміне 7-қосымша
2022 жылға арналған Иіркөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер: