О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 115 "О бюджете поселка Торетам на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 декабря 2022 года № 240. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 115 "О бюджете поселка Торетам на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 115 252,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 281,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 604 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 134 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 233 тысяч тенге;
2) затраты – 158 521,7 тысяч тенге;".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 115 "2022-2024 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 240 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 115 "2022-2024 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 115 252,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 281,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 604 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 134 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 70 233 мың теңге;
2) шығындар – 158 521,7 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.