О бюджете поселка Жосалы на 2023-2025 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 250. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2023-2025 годы согласно приложению 1 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 009 805,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86 935 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 132 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 596 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 906 142,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1 013 743,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 938,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 938,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 938,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 7; с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 61; от 22.11.2023 № 87 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в 2023 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка Жосалы установлен в размере 148 323 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетной программы на 2023 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета согласно приложению.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2023 год за счет областногобюджета согласно приложению 5.
5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 6.
5-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2022 году в районный бюджет 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 7 (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 009 805,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 86 935 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 596 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 906 142,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 013 743,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 938,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 938,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 938,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 7; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 61; 22.11.2023 № 87 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Жосалы кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 148 323 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2023 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2023 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. 2023 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5-1. 2022 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,2 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 7 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

5-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2022 году в районный бюджет 127,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 7 (вводится в действие с 01.01.2023).
5-3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2023 год за счет Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 7.

5-2. 2022 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 127,6 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 7 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5-3. 2023 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 5-3 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 7 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 250
Бюджет поселка Жосалы на 2023 год

Ескерту. Шешім 5-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 7 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 250 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Жосалы кентінің бюджеті

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
7
Поступления займов
0
16
Погашение займов
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 250
Перечень бюджетной программы на 2023 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 250
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2023 год за счет областного бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 87 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Целевые текущие трансферты:

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
7
Қарыздар түсімдері
0
16
Қарыздарды өтеу
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 250 шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2023 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 250 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде облыстық бюджеттен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 87 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

339 229
1
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
На средний ремонт улицы Тырнакбаев в поселке Жосалы
17 469
На средний ремонт улицы Сатпаева, Батыс и тупикаБатыс в поселке Жосалы
27 766
На средний ремонт улицы Алтынсарина в поселке Жосалы
24 883
На средний ремонт улицы Б. Момышулы в поселке Жосалы
58 699
На средний ремонт улицы Достык в поселке Жосалы
18 399
На средний ремонт улицы Жангельдина в поселке Жосалы
19 713
На средний ремонт улицы Сарке батыра в поселке Жосалы
35 537
На средний ремонт улицы Мамедова в поселке Жосалы
34 237
На средний ремонт улицы Байтерекова в поселке Жосалы
18 070
На средний ремонт улицы Алибая Ахуна, Молдагуловой в поселке Жосалы
36 750
На средний ремонт улицы Айсаутова в поселке Жосалы
19 108
На средний ремонт улицы Жамбыла в поселке Жосалы
28 598
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 250
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2023 год за счет районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 87 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
251 799,5
1
Жосалы кентін абаттандыру, санитарлық тазалағын қамтамасыз ету мақсатында МТЗ 80,2 тракторын сатып алу жұмыстары
0
2
Текущий ремонт парков в поселке Жосалы
9 015,3
3
Работы по установке памятника участникам таджикской Афганской войны
0
4
Работы по посадке деревьев и саженцев в парк "Жастар"
1 150
5
Текущий ремонт административного здания аппарата акима поселка Жосалы
32 424
6
Приобретение товаров, необходимых для газового отопления здания администрации поселка Жосалы
5 000
7
Работы по благоустройству многоэтажных жилых домов
0
8
На софинансирование реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта " Ауыл-Ел бесігі"
8 687,8
На средний ремонт улицы Тырнакбаев в поселке Жосалы
0
На средний ремонт улицы Сатпаева, Батыс и тупикаБатыс в поселке Жосалы
0
На средний ремонт улицы Алтынсарина в поселке Жосалы
2 640,5
На средний ремонт улицы Б. Момышулы в поселке Жосалы
0,6
На средний ремонт улицы Достык в поселке Жосалы
1 980,2
На средний ремонт улицы Жангельдина в поселке Жосалы
2 121,6
На средний ремонт улицы Сарке батыра в поселке Жосалы
0,1
На средний ремонт улицы Мамедова в поселке Жосалы
0
На средний ремонт улицы Байтерекова в поселке Жосалы

339 229
1
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
Жосалы кентіндегі Тырнақбаев көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
17 469
Жосалы кентіндегі Сатпаев, Батыс және Батыс тұйығы көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
27 766
Жосалы кентіндегі Алтынсарин көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
24 883
Жосалы кентіндегі Б.Момышұлы көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
58 699
Жосалы кентіндегі Достық көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
18 399
Жосалы кентіндегі Жангелдин көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
19 713
Жосалы кентіндегі Сәрке батыр көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
35 537
Жосалы кентіндегі Мамедова көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
34 237
Жосалы кентіндегі Бәйтереков көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
18 070
Жосалы кентіндегі Әлібай ахун, Молдағұлова көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
36 750
Жосалы кентіндегі Аусауытов көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
19 108
Жосалы кентіндегі Жамбыл көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
28 598
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 250 шешіміне 6-қосымша
2023 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 87 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
251 799,5
1
Жосалы кентін абаттандыру, санитарлық тазалағын қамтамасыз ету мақсатында МТЗ 80,2 тракторын сатып алу жұмыстары
0
2
Жосалы кентіндегі саябақтарды ағымдағы жөндеу
9 015,3
3
Тәжік ауған соғысына қатысушыларға ескерткіш орнату жұмыстары
0
4
Жастар саябағына тал егу жұмыстары
1 150
5
Жосалы кенті әкімшілігінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
32 424
6
Жосалы кенті әкімшілігі ғимаратына газбен жылытуға қажетті тауарлар сатып алу
5 000
7
Көп қабатты тұрғын үйлерді абаттандыру жұмыстары
0
8
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруды қоса қаржыландыруға
8 687,8
Жосалы кентіндегі Тырнақбаев көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
Жосалы кентіндегі Сатпаев, Батыс және Батыс тұйығы көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
Жосалы кентіндегі Алтынсарин көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
2 640,5
Жосалы кентіндегі Б.Момышұлы көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0,6
Жосалы кентіндегі Достық көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
1 980,2
Жосалы кентіндегі Жангелдин көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
2 121,6
Жосалы кентіндегі Сәрке батыр көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0,1
Жосалы кентіндегі Мамедова көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
Жосалы кентіндегі Бәйтереков көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына

1 944,8
На средний ремонт улицы Алибая Ахуна, Молдагуловой в поселке Жосалы
0
На средний ремонт улицы Айсаутова в поселке Жосалы
0
На средний ремонт улицы Жамбыла в поселке Жосалы
0
9
Разработка проектно-сметной документации и проведение экспертизы работ по установке мусороперерабатывающего устройства на полигоне по вывозу твердых бытовых отходов в поселке Жосалы
9 450
10
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт 12 улиц, средний ремонт 9 улиц в поселке Жосалы и разработка проектно-сметной документации на строительство пешеходных дорожек 3 улиц
29 454,3
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходных дорожек по улицам Ауэзова, Сейтжана Ахуна в поселке Жосалы (2,5 км)
2892,9
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходного перехода по улице М. Шокая в поселке Жосалы (0,8 км)
2095,5
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходного перехода к улице Байзак теги в поселке Жосалы (0,6 км)
1526,9
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Келембет батыра в поселке Жосалы (2,4 км)
2405,1
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы У. Томанова в поселке Жосалы (1,92 км)
2257,6
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Нуржигита Накипова в поселке Жосалы (2,05 км)
2297,6
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Кабылан батыра в поселке Жосалы (1,14 км)
2032,7
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Комекбая Каракозова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Алимбая Алиаскарова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Муханбеткали Чингизова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Береке(ЖД казарма) в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Смагула Искакова в поселке Жосалы (1,3 км)
2064
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Сырлытам в поселке Жосалы (0,68 км)
513,9
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Ж. Есетулы в поселке Жосалы (0,5 км)
432,1
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Сырдарьи в поселке Жосалы (0,5 км)

1 944,8
Жосалы кентіндегі Әлібай ахун, Молдағұлова көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
Жосалы кентіндегі Аусауытов көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
Жосалы кентіндегі Жамбыл көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
9
Жосалы кенті әкімінің аппаратына Жосалы кентіндегі тұрмыстық қатты қалдықтар шығару полигонына қоқыс өңдейтін құрылғы орнату жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары
9 450
10
Жосалы кентінде 12 көшеге күрделі жөндеу жұмыстарына, 9 көшеге орташа жөндеу жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеу және 3 көшеге жаяу жүргіншілер жолын салуға жоба сметалық құжаттама әзірлеп сараптамадан өткізу жұмыстары
29 454,3
Жосалы кентіндегі Әуезов, Сейтжан ахун көшелеріне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,5 км)
2892,9
Жосалы кентіндегі М.Шоқай көшесіне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,8 км)
2095,5
Жосалы кентіндегі Байзақ тегі көшесіне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,6 км)
1526,9
Жосалы кентіндегі Келмембет батыр көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,4 км)
2405,1
Жосалы кентіндегі Ү.Томанов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,92 км)
2257,6
Жосалы кентіндегі Нұржігіт Нақыпов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,05 км)
2297,6
Жосалы кентіндегі Қабылан батыр көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,14 км)
2032,7
Жосалы кентіндегі Көмекбай Қаракөзов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Әлімбай Әлиасқаров көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Мұханбетқали Шыңғысов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Береке(ЖД казарма) көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Смағұл Ысқақов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,3 км)
2064
Жосалы кентіндегі Сырлытам көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,68 км)
513,9
Жосалы кентіндегі Ж.Есетұлы көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432,1
Жосалы кентіндегі Сырдария көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)

5 500
33
Установка 6 штук металлических декоративных арок в поселке Жосалы
2 310
34
На экспертизу сметной документации на средний ремонт 5 улиц в поселке Жосалы
1 880
Целевые трансферты на развитие
10 377
1
Софинансирование трансфертов на освещение улиц поселка Жосалы в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
10 377
Освещение улицы Искакова в поселке Жосалы Кармакшинского района
491
Освещение улицы Тырнакбаева в поселке Жосалы Кармакшинского района
394
Освещение улицы Рустембекова в поселке Жосалы Кармакшинского района
781
Освещение улицы Ораз Ахун в поселке Жосалы Кармакшинского района
1 164
Освещение улицы К. Наметша в поселке Жосалы Кармакшинского района
472
Освещение улицы Г. Муратбаева в поселке Жосалы Кармакшинского района
557
Освещение улицы Кудабаева в поселке Жосалы Кармакшинского района
932
Освещение улицы Каирбекулы в поселке Жосалы Кармакшинского района
577
Освещение улицы Жаназарова в поселке Жосалы Кармакшинского района
412
Освещение улицы Жанадилова в поселке Жосалы Кармакшинского района
412
Установка светодиодных светильников мощностью 100 Вт на металлических опорах вместо старых опор освещения улиц Мусырбаева, Томанова, М. Шокая в поселке Жосалы Кармакшинского района
3 050
Освещение улиц поселка Жосалы Кармакшинского района
1 135
Всего:
262 176,5
Приложение 7 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 250
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2023 год за счет Национального фонда Республики Казахстан
Сноска. Решение дополнено приложением 7в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 7 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Целевые текущие трансферты:
345 865
1
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
На средний ремонт улицы Тырнакбаев в поселке Жосалы
17 742
На средний ремонт улицы Сатпаева, Батыс и тупика Батыс в поселке Жосалы
28 212
На средний ремонт улицы Алтынсарина в поселке Жосалы
24 883
На средний ремонт улицы Б.Момышулы в поселке Жосалы
58 699
На средний ремонт улицы Достык в поселке Жосалы
18 399
На средний ремонт улицы Жангельдина в поселке Жосалы
19 713
На средний ремонт улицы Сарке батыра в поселке Жосалы
35 537
На средний ремонт улицы Мамедова в поселке Жосалы
37 908
На средний ремонт улицы Байтерекова в поселке Жосалы
18 070
На средний ремонт улицы Алибая Ахуна, Молдагуловой в поселке Жосалы

5 500
33
Жосалы кентіне 6 дана метал арка декоративті жарықтарымен орнатуға
2 310
34
Жосалы кентіндегі 5 көшеге орташа жөндеуге жасалған сметалық құжаттаманы сараптамадан өткізуге
1 880
Нысаналы даму трансферттер
10 377
1
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы аясында Жосалы кентіне жарықтандыру жұмыстарына берілген трансферттерге қоса қаржыландыру
10 377
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ысқақов көшесін жарықтандыру
491
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Тырнақбаев көшесін жарықтандыру
394
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Рүстембеков көшесін жарықтандыру
781
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ораз Ахун көшесін жарықтандыру
1 164
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі К.Наметша көшесін жарықтандыру
472
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ғ. Мұратбаев көшесін жарықтандыру
557
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Құдабаев көшесін жарықтандыру
932
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Қайырбекұлы көшесін жарықтандыру
577
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Жаназаров көшесін жарықтандыру
412
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Жаңаділов көшесін жарықтандыру
412
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Мүсірбаев, Томанов, М.Шоқай көшелерінің ескі жарықтандыру тіректерінің орнына металл тіректерге 100 Вт жарықдиодты шамдарды орнату
3 050
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі көшелерге жарық шамдар бағаналарын орнату
1 135
Барлығы:
262 176,5
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 250 шешіміне 7-қосымша
2023 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 7-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 7 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
345 865
1
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
Жосалы кентіндегі Тырнақбаев көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
17 742
Жосалы кентіндегі Сатпаев, Батыс және Батыс тұйығы көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
28 212
Жосалы кентіндегі Алтынсарин көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
24 883
Жосалы кентіндегі Б.Момышұлы көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
58 699
Жосалы кентіндегі Достық көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
18 399
Жосалы кентіндегі Жангелдин көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
19 713
Жосалы кентіндегі Сәрке батыр көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
35 537
Жосалы кентіндегі Мамедова көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
37 908
Жосалы кентіндегі Бәйтереков көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
18 070
Жосалы кентіндегі Әлібай ахун, Молдағұлова көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына