О бюджете поселка Торетам на 2023-2025 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 251. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Торетам на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 618,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55 989,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 445,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 775 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 408,9 тысяч тенге;
2) затраты – 155 378,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 759,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 759,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 759,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 8; с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 62; 22.11.2023 № 88 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что на 2023 год объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка Торетам установлен в размере 75 387 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2022 году в районный бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2022 году в районный бюджет в сумме 547,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 8 (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 251 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153 618,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 55 989,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 445,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 775 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 93 408,9 мың теңге;
2) шығындар – 155 378,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 759,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 759,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 759,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 8; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 62; 22.11.2023 № 88 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Төретам кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 75 387 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
2-1. 2022 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,1 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 8 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-2. 2022 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 547,2 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 8 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2-3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Торетам на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-3 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 8 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 251
Бюджет поселка Торетам на 2023 год

2-3. 2023 жылға арналған Төретам кентінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 2-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 8 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 251 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Төретам кентінің бюджеті

1 942,4
10
На приобретение запасных частей для служебного автомобиля Тойота Камри
499,7
11
На приобретение строительных предметов для установки световых светильников на улицах Ю.Гагарина, Ж.Жабаева, Бекежанова, Култасова, Муратбаева, Байконура, Кулькашева в поселке Торетам
6 450,5

1 942,4
10
Тойота Камри қызметтік автокөлігіне қажетті қосалқы бөлшектер сатып алуға
499,7
11
Төретам кентіндегі Ю.Гагарин, Ж.Жабаев, Бекежанов, Құлтасов, Мұратбаев тұйығы, Байқоңыр, Құлқашев көшелеріне жарық шамдарын орнатуға құрылыс заттарын сатып алуға
6 450,5