О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2023-2025 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 260. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Алдашбай Ахун на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 292,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 125 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 73 167,9 тысяч тенге;
2) затраты – 74 319,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств– 26,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 71; с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 96 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в 2023 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Алдашбай Ахун установлен в размере 54 761 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2022 году в районный бюджет в сумме 6,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 71 (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 260 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 292,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 125 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 73 167,9 мың теңге;
2) шығындар – 74 319,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 26,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 71; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 96 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 54 761 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
2-1. 2022 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 6,4 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 71 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2-2. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун, на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 71 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить перечень бюджетной программы на 2023 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета согласно приложению 4.

2-2. 2023 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 71 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын,
2023 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 260
Бюджет сельского округа Алдашбай Ахун на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 96 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 260 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 96 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
7
Поступления займов
0
16
Погашение займов
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 260
Перечень бюджетной программы на 2023 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 260
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2023 год за счет районного бюджета
Сноска. Решение дополнено приложение 5 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 71; в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 96 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
7
Қарыздар түсімдері
0
16
Қарыздарды өтеу
0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 260 шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2023 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 260 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 71; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 96 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

18 406,9
1
На разработку проектно-сметной документации и получение экспертного заключения по ремонту улиц А.Егизбаева, Тупбогет, Ынтымак сельского округа Алдашбай Ахун
3 898,2
2
На проведение текущего ремонта спортивной площадки в селе Алдашбай Ахун
5 631,0
3
На получение и государственную регистрацию земельного акта и идентификационные документы на 4 улицы села Алдашбай Ахун
1 155,0
4
На разработку проектно-сметной документации на получение экспертного заключения работы по освещению улиц Тупбогет и Ынтымак
2 018,9
5
На разработку проектно-сметной документации на получение экспертного заключения строительства детской спортивной игровой площадки в населенном пункте Алдашбай Ахун
1 188,4
6
На приобретения многофункциональных принтеров (3 штук) в аппарат акима сельского округа Алдашбай Ахун
540,0
7
На приобретения контейнеров (4 штук) для мусора
375,4
8
На приобретение необходимых строительных предметов в целях благоустройства аллеи О.Шоракулы в сельском округе Алдашбай Ахун
1 000,0
9
На составление проектно-сметной документации работы по бурению 2 скважины в населенном пункте Алдашбай-Ахун
2 000,0
10
Дополнительно на заработную плату государственным служащим, перешедщих из блога В в блок А аппарата акима сельского округа Алдашбай-Ахун
600,0

18 406,9
1
Алдашбай Ахун ауылдық округінің Ә.Егізбаев, Түпбөгет, Ынтымақ көшелеріне жөндеу жүргізуге жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға
3 898,2
2
Алдашбай Ахун ауылындағы спорт алаңына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу жұмыстарына
5 631,0
3
Алдашбай Ахун ауылындағы 4 көшелерді сәйкестендіру құжаттарына жер акт алуға және мемлекеттік тіркеуден өткізуге
1 155,0
4
Алдашбай Ахун ауылдық округінің Түпбөгет және Ынтымақ көшелеріне жарықтандыру жұмыстарын жүргізуге жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға
2 018,9
5
Алдашбай Ахун елді мекеніне балаларға арналған спорттық ойын алаңын салуға жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға
1 188,4
6
Алдашбай Ахун ауылдық округі әкімінің аппаратына көпфункциялы принтерлер (3 дана) сатып алуға
540,0
7
Қоқыс салатын контейнерлер (4 дана) сатып алуға
375,4
8
Алдашбай Ахун ауылдық округіндегі О.Шораяқұлы аллеясын абаттандыру мақсатында қажетті құрылыс заттарды сатып алуға
1 000,0
9
Алдашбай-Ахун елді мекеніне 2 ұнғыма қазу жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеуге
2 000,0
10
Алдашбай-Ахун ауылдық округі әкімінің аппаратына мемлекеттік қызметішлердің В блогынан А блогына ауысуына байланысты жалақы қорына қосымша
600,0