О бюджете поселка Жалагаш на 2023-2025 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2022 года № 31-1. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 644 159,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 138 536 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 716 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 996 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 495 911,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1 645 664,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 504,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 504,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 504,6 тысяч тенге.

2023 – 2025 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 644 159,5 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 138 536 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 716 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 996 мың теңге;
трансферттер түсімдері –1 495 911,5мың теңге;
2) шығындар – 1 645 664,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1504,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1504,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1504,6 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2023 № 9-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
1-1. Учесть, что за счет остатков бюджетных средств 2022 года целевые трансферты, выделенные в 2022 году, возвращены в районный бюджет из средств, выделенных из областного бюджета по неиспользованным (недоиспользованным) суммам 0,7 тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06.06.2023 № 3-1 (вводится в действие с 01.01.2023).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.11.2023 № 9-2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2022 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен, 2022 жылы бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомалар бойынша облыстық бюджеттен бөлінген қаржыдан 0,7 теңге аудандық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 06.06.2023 № 3-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Жалагашского районного маслихата Курманбаева Г.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 27 декабря 2022 года № 31-1
Бюджет поселка Жалагаш на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2023 № 9-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г.Курманбаева
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 31-1 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.11.2023 № 9-2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2023 № 9-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 229 050,5
Капитальный ремонт автомобильных дорог 10-ти улиц в поселке Жалагаш
749 670,7
в том числе "Ауыл-Ел бесігі"
479 379,8
Капитальный ремонт улицы М. Шаменова, Кыстаубаева в поселке Жалагаш
479 379,8
Приложение 5 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 31-1
Целевые текущие трансферты предусмотренные из районного бюджета В бюджет поселка Жалагаш на 2023 год
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06.06.2023 № 3-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
20000
Установка светофора в поселке Жалагаш
20000

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.11.2023 № 9-2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
1229050,5
Жалағаш кентіндегі автомобиль жолдарын күрделі жөндеу (10-көше)
749670,7
Оның ішінде: "Ауыл-Ел бесігі"
479379,8
Жалағаш кентіндегі М.Шәменов, Қыстаубаев көшелеріне күрделі жөндеу
479379,8
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 31-1 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетіне аудандық бюджеттен қаралған трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 06.06.2023 № 3-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
20000
Жалағаш кентіне бағдаршам орнату
20000