О бюджете сельского округа Енбек на 2023-2025 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2022 года № 31-7. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Енбек на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 524,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 181 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 086,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 90 257 тысяч тенге;
2) затраты – 94 635,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 111,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 111,5тысяч тенге.

2023 – 2025 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-7 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 524,4 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 086,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 90 257 мың теңге;
2) шығындар – 94 635,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 111,5 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2023 № 9-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
1-1. Учесть, что за счет остатков бюджетных средств 2022 года целевые трансферты, выделенные в 2022 году, возвращены в районный бюджет из средств, выделенных из областного бюджета по неиспользованным (недоиспользованным) суммам 29,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06.06.2023 № 3-7 (вводится в действие с 01.01.2023).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.11.2023 № 9-8 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2022 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен, 2022 жылы бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомалар бойынша облыстық бюджеттен бөлінген қаржыдан 29,3 мың теңге аудандық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 06.06.2023 № 3-7 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Жалагашского районного маслихата Курманбаева Г.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 27 декабря 2022 года № 31-7
Бюджет сельского округа Енбек на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2023 № 9-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г.Курманбаева
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 31-7 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.11.2023 № 9-8 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2023 № 9-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
2000
Средний ремонт улиц Дауитбаева, Абая, М.Байдильдаева
2000

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.11.2023 № 9-8 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
2000
Дәуітбаев, Абай, М.Байділдә көшелерін орташа жөндеу
2000