О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-15 "О бюджете сельского округа М.Шаменов на 2022-2024 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18 августа 2022 года № 24-15. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-15 "О бюджете сельского округа М.Шаменов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа М.Шаменов на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 288 403 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1065 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 88 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 287 250 тысяч тенге;
2) затраты – 290 089,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1686,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1686,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1686,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2022 – 2024 жылдарға арналған М.Шәменов ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 тамыздағы № 24-15 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған М.Шәменов ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-15 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған М.Шәменов ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 288 403 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 1065 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 287 250 мың теңге;
2) шығындар –290 089,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1686,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -1686,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1686,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.