О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 182 "О бюджете сельского округа Сунаката на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 августа 2022 года № 271. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 182 "О бюджете сельского округа Сунаката на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сунаката на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1)доходы – 109 005,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4005,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 ;
поступления трансфертов – 105 000,3 тысяч тенге;
2) затраты – 109 812,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Сунақата ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 271 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сунақата ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сунақата ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 005,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4005,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 105 000,3 мың теңге;
2) шығындар – 109 812,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -806,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 806,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 11 августа 2022 года № 271
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
30 декабря 2021 года № 182
Бюджет сельского округа Сунаката на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -806,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 806,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 11 тамыздағы
№ 271 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 182 шешіміне 1-қосымша
Сунақата ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР