О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 148 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2022 года № 286. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 148 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26163) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 23 737 596,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 941 778,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 567,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 62 916,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 713 335,3 тысяч тенге;
2) затраты – 24 295 865,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 412 328,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 581 202,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 168 874,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 970 597,1 тысяч тенге;

"2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 286 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюжет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26163 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 23 737 596,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 941 778,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 567,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 62 916,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 713 335,3 мың теңге;
2) шығындар – 24 295 865,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 412 328,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 581 202,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –168 874,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 970 597,1 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 970 597,1 тысяч тенге;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 17 ноября 2022 года № 286
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года № 148
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Поступления

6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 970 597,1 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 17 желтоқсандағы
№ 286 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 148 шешіміне 1- қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Түсімдер