О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 161 "О бюджете поселка Шалхия на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 ноября 2022 года № 296. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 161 "О бюджете поселка Шалхия на 2022 - 2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 85 271 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 746 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 77 525 тысяч тенге;
2) затраты – 86 669,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Шалқия кентінің "2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 296 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шалқия кентінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 161 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқия кентінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 85 271 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 746 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 77 525 мың теңге;
2) шығындар – 86 669,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1398,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1398,2 тысяч тенге.".
приложение 1, 2 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 28 ноября 2021 года № 296
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 161
Бюджет поселка Шалхия на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1398,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -1398,2 мың теңге.".
аталған шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2022 жылғы 28 қарашадағы
№ 296 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 161 шешіміне 1-қосымша
Шалқия кентінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

1398,6
2
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
0,4
01
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
0,4
приложение 2 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 28 ноября 2022 года № 296
приложение 4 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 161
Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2022-2024 годы
Наименование
Здравохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

1398,6
2
Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
0,4
01
Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
0,4
Жаңақорған аудандық маслихатының
2022 жылғы 28 қарашадағы
№ 311 шешіміне 2 қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 161 шешіміне 4 қосымша
2022-2024 жылдарға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру