О бюджете поселке Жанакорган на 2023-2025 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 330.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жанакорган на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2023 год в следующем обьеме:
1) доходы – 1443027,8 тысяч тенге;
налоговые поступление - 148941,1 тыс тенге
неналоговые поступление – 1317,0 тыс теңге;
поступления от продажи основного капитала –38100,9 тыс теңге;
поступление трансфертов – 1254668,8 тыс теңге;
2) затраты—1460869,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 ;
бюджетные кредиты- 0 ;
погащение бюджетных кредитов-0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0;
приобритение финансовых активов- 0;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0:

Жаңақорған кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджет туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 330 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған кентінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –1443027,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 148941,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1317,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 38100,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1254668,8 мың теңге;
2) шығындар – 1460869,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -17841,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17841,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 01.12.2023 № 107 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Объем субвенции за 2023 года передаваемый в бюджет поселка 233 148,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 330
Бюджет поселка Жанакорган на 2023 года

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 841,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 841,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 01.12.2023 № 107 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен кент бюджетіне берілген субвенция мөлшері 2023 жылға 233 148,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 330 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған кентінің 2023 жылға арналған бюджеті