О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата "от 30 декабря 2021 года № 183 "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 ноября 2022 года № 313. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 183 "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2022 - 2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Суттикудык на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 91 026,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 602 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 87 424,3 тысяч тенге;
2) затраты –92 370,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1344,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1344,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – - 1344,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Сүттіқұдық ауылдық округінің "2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 313 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сүттіқұдық ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 183 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сүттіқұдық ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 91 026,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімдері – 87 424,3 мың теңге;
2) шығындар – 92370,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1344,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1344,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1344,5 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.