О бюджете сельского округа Жайылма на 2023-2025 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 337. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жайылма на 2023-2025 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 103 305 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 3 632 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 99 787,3 тысяч тенге;
2) затраты – 103 419,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Жайылма ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 337 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жайылма ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 103 305 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 632 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 99 787,3 мың теңге;
2) шығындар – 103 419,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -114,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -114,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 01.12.2023 № 113 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Обьем субвенций за 2023 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 62 208 тыс тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2023 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -114,3 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 114,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 01.12.2023 № 113 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2023 жылға 62 208 мың теңге.
3. 2023 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 337
Бюджет сельского округа Жайылма на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 01.12.2023 № 113 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 1-қосымша
Жайылма ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 01.12.2023 № 113 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

3. Чистое бюджетное кредитование
0
4. Остаток по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 337
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2023 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру