Решение Сырдарьинского районного маслихата от 16 марта 2022 года №131 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года №114 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2022 – 2024 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 16 марта 2022 года № 131
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 114 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2022 – 2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 707861 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25428 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5079 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 677354 тысяч тенге;
2) затраты – 737048,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29187,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29187,5 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 29187,5 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Айдарлы на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 84384,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2587 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81797,8 тысяч тенге;
2) затраты – 85679,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1294,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1294,4 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1294,4 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 148831 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 143508 тысяч тенге;

Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 114 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы №131 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 131 шешімі
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 114 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңөзек кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 707861 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25428 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5079 мың теңге;
трансферттер түсімі – 677354 мың теңге;
2) шығындар – 737048,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 29187,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29187,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29187,5 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Айдарлы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84384,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2587 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81797,8 мың теңге;
2) шығындар – 85679,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1294,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1294,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1294,4 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақжарма ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 148831 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43 мың теңге;
трансферттер түсімі – 143508 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 0,1 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е.Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 16 марта 2022 года №131
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года №114
Бюджет поселка Теренозек на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,1 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31, 34, 37, 40 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 16 наурыздағы
№ 131 шешіміне 1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 114 шешіміне 1-қосымша
Тереңөзек кентінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы