О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 17/2
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 3 августа 2022 года № 25/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26169) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 819 117,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 273 564 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 121 759 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 401 794,5 тысяч тенге;
2) затраты – 23 616 769,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -101 700 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 526 612 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 628 312 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – -695 952,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 695 952,4 тысяч тенге;
поступление займов – 770 837,3 тысяч тенге;
погашение займов –637 174,4 тысяч тенге;

Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 17/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 3 тамыздағы № 25/2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26169 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 819 117,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 273 564 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 121 759 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19 401 794,5 мың теңге;
2) шығындар – 23 616 769,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -101 700 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 526 612 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 628 312 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -695 952,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 695 952,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 770 837,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 637 174,4 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 562 289,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шиелийкого районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение к решению
Шиелийcкого районного маслихата
от "03" августа 2022 года № 25/2
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года № 17/2
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 562 289,5 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы "03" тамыздағы
№ 25/2 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43685
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
43685
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3068864
1
Социальное обеспечение
801644
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
801644
010
Государственная адресная социальная помощь
801644
2
Социальная помощь
2207993
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2207993
004
Программа занятости
1525525
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60762
007
Оказание жилищной помощи
16402
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
333
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9706
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
108131
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
255239
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
142700
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
89195
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59227
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
58237
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2344
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
55893
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
990
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
990
07
Жилищно– коммунальное хозяйство
165098
1
Жилищное хозяйство
85861

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43685
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
43685
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3068864
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
801644
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
801644
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
801644
2
Әлеуметтiк көмек
2207993
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2207993
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1525525
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60762
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
16402
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
333
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9706
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
108131
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
255239
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
142700
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
89195
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59227
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
58237
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2344
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қйын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
55893
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
990
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
990
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
165098
1
Тұрғын үй шаруашылығы
85861