О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 17/2
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 29 ноября 2022 года № 31/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26169) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 356 539,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 373 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 119 132 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 840 128 тысяч тенге;
2) затраты – 23 153 795,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -103 286 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 525 026 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 628 312 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – -693 970,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 693 970,4 тысяч тенге;
поступление займов – 768 855,3 тысяч тенге;
погашение займов – 638 497,4 тысяч тенге;

Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 17/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 31/2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26169 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 356 539,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 373 979 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 119 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 300 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 18 840 128 мың теңге;
2) шығындар – 23 153 795,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -103 286 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 525 026 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 628 312 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -693 970,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 693 970,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 768 855,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 638 497,4 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 563 612,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шиелийкого районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение к решению
Шиелийcкого районного маслихата
от "29" ноября 2022 года № 31/2
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года № 17/2
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 563 612,5 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы "29" қарашадағы
№ 31/2 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

258281
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
44439
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1942
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
50
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
211850
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
28220
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
26980
003
Капитальные расходы государственного органа
1240
5
Планирование и статистическая деятельность
61299
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
61299
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
60338
004
Капитальные расходы государственного органа
961
9
Прочие государственные услуги общего характера
1671388,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1503614,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
40231
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1463383,9
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
24812
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
24812
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
142962
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
107437
003
Капитальные расходы государственного органа
35525
02
Оборона
9987
1
Военные нужды
2806
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2806
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2806
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
7181
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7181
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
345
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

258281
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44439
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1942
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
50
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
211850
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
28220
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26980
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1240
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
61299
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
61299
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60338
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
961
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
1671388,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1503614,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40231
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1463383,9
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
24812
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24812
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
142962
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107437
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
35525
02
Қорғаныс
9987
1
Әскери мұқтаждар
2806
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2806
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2806
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
7181
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7181
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
345
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

6836
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
67922
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
67922
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
67922
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
67922
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2581335,8
1
Социальное обеспечение
670566
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
670566
010
Государственная адресная социальная помощь
670566
2
Социальная помощь
1853203
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1853203
004
Программа занятости
1202176
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
69666
007
Оказание жилищной помощи
173
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
144
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11838
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
104224
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
220850
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
151672
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
92460
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57566,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
56798
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2344
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
54454
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
768,8
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

6836
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
67922
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
67922
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
67922
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
67922
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2581335,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
670566
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
670566
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
670566
2
Әлеуметтiк көмек
1853203
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1853203
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1202176
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
69666
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
173
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
144
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11838
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
104224
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
220850
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
151672
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
92460
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57566,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
56798
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2344
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қйын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
54454
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
768,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту