О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Жуантобе на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №18/9
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 13 декабря 2022 года № 32/7. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Жуантобе на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 970,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 893,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 077 тысяч тенге;
2) затраты – 85 420,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 449,8 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 449,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Жуантөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" № 18/9 шешіміне өзерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 32/7 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Жуантөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/9 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1. Жуантөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 970,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 893,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79 077 мың теңге;
2) шығындар – 85 420,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 449,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 449,8 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;