О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Тартогай на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/14
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 8 апреля 2022 года № 21/14. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Тартогай на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тартогай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 199 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 764 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 435 тысяч тенге;
2) затраты – 56 950,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 751,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1751,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 751,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Тартоғай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 18/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 21/14 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Тартоғай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/14 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тартоғай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 199 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 764 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 435 мың теңге;
2) шығындар – 56 950,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 751,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1751,8 мың тенге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1751,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.