О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Туран на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/15
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 октября 2022 года № 30/15. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Туран на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18/15 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Туран на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 102 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 888 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 184 тысяч тенге;
2) затраты – 88 416 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 314 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 314 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 314 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Тұран ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 18/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 қазандағы № 30/15 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Тұран ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/15 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тұран ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 102 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 888 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 184 мың теңге;
2) шығындар – 88 416 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 314 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 314 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 314 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.