О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 3 апреля 2018 года №14/166 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Актауского городского маслихата"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 25 февраля 2022 года № 11/95. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 мая 2023 года № 2/13
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11.05.2023 № 2/13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 декабря 2021 года № 247 "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 16 января 2018 года № 13 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 3 апреля 2018 года №14/166 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Актауского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3573) следующие изменения:
пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат Актауского городского маслихата.";
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Актауского городского маслихата", утвержденной указанным решением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Для проведения оценки секретарем маслихата, имеющим право назначения на государственную должность и освобождения от государственной должности служащего корпуса "Б", создается комиссия по оценке (далее – Комиссия), рабочим органом которой является аппарат Актауского городского маслихата (далее – аппарат маслихата).
Состав Комиссии определяется секретарем маслихата. Количество членов Комиссии составляет не менее 5 человек.";
в пункте 26 слова "аппарта" заменить словами "аппарата";
пункт 39 изложить в следующей редакции:
"39. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается главным специалистом по организационно-кадровой работе и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 38 настоящей Методики.";
пункт 40 исключить;

"Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі №14/166 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 11/95 шешімі. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 11 мамыр 2023 жылғы № 2/13 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 11.05.2023 № 2/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына және "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 13 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 247 бұйрығына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі №14/166 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3573 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4 тармағы мынадай редакцияда жазылсын;
"4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.";
көрсетілген шешіммен бекітілген "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бағалауды өткізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындауға және мемлекеттік лауазымнан босатуға құқығы бар мәслихат хатшысы және жұмыс органы болып табылатын Ақтау қалалық мәслихатының аппараты (бұдан әрі – мәслихат аппараты) Бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрады.
Комиссия құрамы мәслихат хатшысымен анықталады. Комиссия мүшелерінің саны 5 адамнан кем болмауы тиіс.";
26 тармақтың қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
39-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"39. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, ұйымдық-кадр жұмысы жөніндегі бас маманмен және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және/немесе мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 38-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады.";
40 тармақ алынып тасталсын;

приложения 1, 2, 3 и 5 к указанной Методике изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Актауского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата С.Закенов
Приложение 1 решению
Актауского городского
маслихата Мангистауской
области от 25 февраля
2022 года №11/95
Приложение 1 решению
Актауского городского
маслихата Мангистауской
области от 3 апреля
2018 года №14/166
Приложение к методике
оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат
Актауского городского
маслихата"
"УТВЕРЖДАЮ"
Форма
Секретарь маслихата
_______________________
(фамилия, инициалы)
дата _____________________
подпись_________________
Индивидуальный план работы
административного государственного служащего корпуса "Б" _________________________________________________год
(период, на который составляется индивидуальный план)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) служащего:______________________ Должность служащего: _________________________________________________ Наименование структурного подразделения служащего:____________________ ______________________________________________________________________
№ п/п
Наименование КЦИ
Из какого показателя меморандума политического служащего, соглашения служащего корпуса "А" либо документа системы государственного планирования вытекает
Ед. измерения
Плановое значение
Сроки достижения
Конечный результат*
* ожидаемое положительное изменение от достижения ключевого целевого индикатора.
Служащий Непосредственный руководитель
____________________________ ________________________________ (фамилия, инициалы) (фамилия, инициалы) дата _________________________ дата ____________________________ подпись ______________________ подпись _________________________
Приложение 2 к решению
Актауского городского
маслихата Мангистауской
области от 25 февраля
2022 года №11/95
Приложение 2 к решению
Актауского городского
маслихата Мангистауской
области от 3 апреля
2018 года №14/166
Приложение к методике
оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат
Актауского городского
маслихата"
"УТВЕРЖДАЮ"
Форма
Секретарь маслихата ________________________ (фамилия, инициалы)
дата ______________________ подпись ___________________
Лист оценки по КЦИ
____________________________________________________
(Ф.И.О., должность оцениваемого лица)
____________________________________
(оцениваемый период)
№ п/п
Наименование КЦИ
Ед. измерения
Плановое значение
Фактическое значение
Результат достигнут/ Результат не достигнут
Результат оценки _______________________________________________________ (неудовлетворительно, удовлетворительно, эффективно, превосходно)
Служащий Непосредственный руководитель
____________________________ ________________________________ (фамилия, инициалы) (фамилия, инициалы) дата _________________________ дата ____________________________ подпись ______________________ подпись _________________________
Приложение 3 к решению
Актауского городского
маслихата Мангистауской
области от 25 февраля
2022 года №11/95
Приложение 3 к решению
Актауского городского
маслихата Мангистауской
области от 3 апреля
2018 года №14/166
Приложение к методике
оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат Актауского
городского маслихата"
Форма
Лист оценки по компетенциям
_________________год
(оцениваемый год)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
оцениваемого служащего:____________________________________________ Должность оцениваемого служащего: __________________________________
Наименование структурного подразделения оцениваемого служащего:
___________________________________________________________________
№ п/п
Наименование компетенции
Результаты оценки (соответствует ожиданиям/не соответствует ожиданиям)
Наименование поведенческих индикаторов, которые не проявлялись у служащего (в случае оценки "не соответствует ожиданиям")
1
Управление деятельностью
2
Сотрудничество
3
Принятие решений
4
Оперативность
5
Саморазвитие
6
Добропорядочность
7
Ответственность
8
Инициативность
9
Стрессоустойчивость
Служащий Непосредственный руководитель
____________________________ ________________________________ (фамилия, инициалы) (фамилия, инициалы) дата _________________________ дата ____________________________ подпись ______________________ подпись _________________________
Приложение 4 к решению
Актауского городского
маслихата Мангистауской
области от 25 февраля
2022 года №11/95
Приложение 5 к решению
Актауского городского
маслихата Мангистауской
области от 3 апреля
2018 года №14/166
Приложение к методике
оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат
Актауского городского
маслихата"
Форма
"УТВЕРЖДАЮ" Секретарь маслихата ________________________
( фамилия, инициалы)
дата ______________________ подпись ___________________
Протокол заседания Комиссии по оценке
__________________________________________________________________________ (наименование государственного органа)
(оцениваемый период год)
Результаты оценки
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) служащих
Сведения о результатах оценки
Корректировка Комиссией результатов оценки (в случае наличия)
Рекомендации Комиссии
1.
2.
...
Заключение Комиссии:
__________________________________________________________________________ Проверено:
Секретарь Комиссии: ________________________ Дата: ___________
(фамилия, инициалы, подпись)
Председатель Комиссии: _____________________ Дата: ___________
(фамилия, инициалы, подпись)
Член Комиссии: ____________________________ Дата: ____________
(фамилия, инициалы, подпись)

көрсетілген Әдістемеге 1, 2, 3 және 5-қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ақтау қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы С. Зәкенов
Маңғыстау облысы
Ақтау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 25 ақпандағы №11/95
шешіміне 1-қосымша
Маңғыстау облысы
Ақтау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 3 сәуірдегі №14/166
шешіміне 1-қосымша
"Ақтау қалалық мәслихатының
аппараты" мемлекеттік мекемесінің
"Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
қосымша
Нысан
"БЕКІТЕМІН"
Мәслихат хатшысы ____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
күні _______________________
қолы_______________________
"Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшісінің жеке жұмыс жоспары
__________________________________
жыл (жеке жоспар құрастырылатын кезең)
Қызметшінің (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)________________________
Қызметшінің лауазымы: __________________________________________________
Қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы: ______________________________
__________________________________________________________________________
№ п/п
Нысаналы мақсатты индикаторлардың атауы
Саяси мемлекеттік қызметшінің немесе "А" корпусы қызметішісі келісімінің қай көрсеткішінен немесе мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжатынан түйінделеді
Өлшем бірлігі
Жоспарлы мәні
Қол жеткізу мерзімдері
Түйінді нәтиже*
* Нысаналы мақсатты индикатор қол жеткізуден күтілетін оң өзгерістер
Қызметші                                     Тікелей басшы
___________________________ ___________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
күні _______________________ күні _______________________
қолы ____________________ қолы ____________________
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық
мәслихатының 2022 жылғы 25
ақпандағы №11/95 шешіміне
2-қосымша
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық
мәслихатының 2018 жылғы
3 сәуірдегі №14/166 шешіміне
2-қосымша
"Ақтау қалалық мәслихатының
аппараты" мемлекеттік мекемесінің
"Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
қосымша
Нысан
"БЕКІТЕМІН"
Мәслихат хатшысы ____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
күні _______________________ қолы_______________________
НМИ бойынша бағалау парағы
____________________________________________________
(Т.А.Ә.,бағаланатын тұлғаның лауазымы)
____________________________________ (бағаланатын кезең)
№ п/п
Нысаналы мақсатты индикаторлардың атауы
Өлшем бірлігі
Жоспарлы мәні
Нақты мәні
Көрсеткішке қол жетті/көрсеткішке қол жетпеді
Бағалау нәтижесі __________________________________________________ (қанағаттанарлықсыз, қанағаттанарлық, тиімді, өте жақсы)
Қызметші                               Тікелей басшы ___________________________                  ___________________________
(тегі, аты-жөні) (тегі, аты-жөні)
күні _______________________ күні _______________________
қолы ____________________ қолы ____________________
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық
мәслихатының 2022 жылғы 25
ақпандағы №11/95 шешіміне
3-қосымша
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық
мәслихатының 2018 жылғы
3 сәуірдегі №14/166 шешіміне
3-қосымша
"Ақтау қалалық мәслихатының
аппараты" мемлекеттік мекемесінің
"Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
қосымша
Нысан
Құзыреттер бойынша бағалау парағы _________________ жыл
(бағаланатын жыл)
Бағаланатын қызметшінің (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) __________________________________________________________________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы: __________________________________
Бағаланатын қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы: _________________________________________________________________
№ р/с
Құзыреттер атауы
Бағалау нәтижелері (күтілетін нәтижеге сәйкес/күтілетін нәтижеге сәйкес емес)
Қызметшіде байқамаған мінез-құлық индикатор атауы (күтілетін нәтижеге сәйкес емес бағасын алған жағдайда)
1
Қызметті басқару
2
Ынтымақтастық
3
Шешім қабылдау
4
Жеделділік
5
Өздігінен даму
6
Адалдық
7
Жауапкершілік
8
Бастамашылдық
9
Стресске орнықтылық
Қызметші                               Тікелей басшы
___________________________       ___________________________
(тегі, аты-жөні)                        (тегі, аты-жөні)
күні _______________________       күні _______________________
қолы ____________________       қолы ____________________
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық
мәслихатының 2022 жылғы 25
ақпандағы №11/95 шешіміне
4-қосымша
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық
мәслихатының 2018 жылғы
3 сәуірдегі №14/166 шешіміне
5-қосымша
"Ақтау қалалық мәслихатының
аппараты" мемлекеттік мекемесінің
"Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалаудың әдістемесіне
қосымша
Нысан
"БЕКІТЕМІН"
Мәслихат хатшысы
____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
күні________________________
қолы ______________________
Бағалау жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
____________________________________________________________________ (мемлекеттік органның атауы) ____________________________________________________________________
бағалау мерзімі жыл) Бағалау нәтижелері
№ р/с
Қызметшілердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Бағалау нәтижелері туралы мәлімет
Бағалау нәтижелері комиссиямен түзетілуі (бар болған жағдайда)
Комиссияның ұсыныстары
1.
2.
Комиссия қорытындысы: ___________________________________________________ Тексерілді:
Комиссияның хатшысы: __________________________________ Күні: _____________
(тегі, аты-жөні, қолы)
Комиссияның төрағасы: ___________________________________ Күні: ____________
(тегі, аты-жөні, қолы)
Комиссияның мүшесі: ___________________________________ Күні: ______________
(тегі, аты-жөні, қолы)