О бюджете села Рахат на 2023 - 2025 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2022 года № 28/216.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Рахат на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 480 838,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 183 459,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 44,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 026,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 289 309,0 тысяч тенге;
2)затраты – 489 628,8 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 8 790,8 тысяча тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
8 790,8 тысяча тенге;
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 790,8 тысяча тенге.

2023 - 2025 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 28/216 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 480 838,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 183 459,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 44,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 026,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 289 309,0 мың теңге;
2) шығындар – 489 628,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 790,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 790,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 790,8 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 12.12.2023 № 10/89 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Рахат на 2023 год выделена субвенция в сумме 289 309,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 12.12.2023 № 10/89 (вводится в действие с 01.01.2023).

Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 12.12.2023 № 10/89 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Рахат ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 289 309,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 12.12.2023 № 10/89 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.