О бюджете села Боранкул на 2022-2024 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 10 января 2022 года № 15/142.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №14/135 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26276), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Боранкул на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 723,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 271,7 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 1 056,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 112,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 95 284,0 тысячи тенге;
2) затраты – 117 006,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 282,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
4 282,3 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 282,3 тысячи тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 15/142 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №14/135 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №26276 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 723,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 271,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 056,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 112,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 95 284,0 мың теңге;
2) шығындар – 117 006,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 282,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 282,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 282,3 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 05.12.2022 № 27/244 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Боранкул на 2022 год выделена субвенция в сумме 104 060,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов бюджета села Боранкул на 2022 год согласно приложению 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 10 января 2022 года №15/142
Бюджет села Боранкул на 2022 год

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 27/244 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2022 жылға арналған Боранқұл ауылының бюджетіне 104 060,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған Боранқұл ауылы бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 10 қаңтардағы
№15/142 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Боранқұл ауылының бюджеті