О бюджете сельского округа Сам на 2022-2024 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 10 января 2022 года № 15/144.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответстивии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №14/135 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26276), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Самского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 149,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 235,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 18 914,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 993,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -843,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
843,6 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 843,6 тысячи тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 15/144 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №14/135 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №26276 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 149,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 235,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 18 914,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 993,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 843,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
843,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 843,6 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 19.09.2022 № 23/223(вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет сельского округа Сам на 2022 год выделена субвенция в сумме 18 025,0 тысяча тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата Қ.Мансуров
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 10 января 2022 года №15/144
Бюджет Самчкого сельского окргуа на 2022 год

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 19.09.2022 № 23/223 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2022 жылға арналған Сам ауылдық округінің бюджетіне 18 025,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 10 қаңтардағы
№15/144 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті