О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/135 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28 ноября 2022 года № 26/238
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года №14/135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26276) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 000 454,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 246 590,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 76 776,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 42 277,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 634 811,0 тысяча тенге;
2) затраты – 12 019 312,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71 944,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 147 024,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 75 080,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -90 802,6 тысячи тенге;
6) финансиро вание дефицита (использование профицита) бюджета –
90 802,6 тысячи тенге;
поступление займов - 147 024,0 тысячи тенге;
погашение займов - 75 080,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 18 858,6 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в новой редакции:

Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/135 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 26/238 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №14/135 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне №26276 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 000 454,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 246 590,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 76 776,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 42 277,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 8 634 811,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 019 312,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71 944,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 147 024,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 75 080,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -90 802,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
90 802,6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 147 024,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 75 080,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 18 858,6 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"Принять к сведению, что в районный бюджет на 2022 год из республиканского бюджета по текущим целевым трансфертам выделена сумма 903 530,0 тысяч тенге "На развитие продуктивной занятости". Порядок их использования определяется на основании постановления акимата района.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 28 ноября 2022 года №26/238
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 28 декабря 2022 года №14/135
Бюджет района на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2022 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға" берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша 903 530,0 мың теңге сомасы бөлінгені қаперге алынсын. Оларды пайдалану тәртібі аудан әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 қарашадағы
№26/238 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№14/135 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2 390,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
315 737,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
315 737,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 838,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 838,6
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
36 311,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
36 311,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53 476,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
45 328,0
013
Капитальные расходы государственного органа
8 148,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
179 777,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
49 093,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
51 755,2
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
78 929,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
40 133,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
40 133,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
68 047,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
68 047,0
02
Оборона
12 356,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 356,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 338,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 018,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 483,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 483,4
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 483,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 557 602,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

2 390,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
315 737,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
315 737,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 838,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 838,6
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
36 311,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 311,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53 476,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 328,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 148,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
179 777,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 093,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
51 755,2
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
78 929,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
40 133,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 133,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
68 047,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 047,0
02
Қорғаныс
12 356,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 356,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 338,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 018,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 483,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 483,4
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 483,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 557 602,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

120 312,9
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
156 724,1
009
Поддержка культурно-досуговой работы
156 724,1
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 082,5
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 260,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
8 822,5
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
3 390,5
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 640,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 750,5
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
41 559,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
13 694,6
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
27 864,6
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
75 326,4
007
Функционирование районных (городских) библиотек
75 326,4
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
65 364,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
10 442,1
004
Функционирование районных (городских) библиотек
54 922,2
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
78 138,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
27 788,2
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
50 350,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
19 113,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 000,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 113,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17 113,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59 877,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
41 965,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства

120 312,9
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
156 724,1
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
156 724,1
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 082,5
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 260,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
8 822,5
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
3 390,5
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 640,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 750,5
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
41 559,2
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 694,6
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
27 864,6
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
75 326,4
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
75 326,4
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
65 364,3
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 442,1
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
54 922,2
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
78 138,6
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 788,2
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
50 350,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
19 113,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 000,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 113,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
17 113,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
59 877,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
41 965,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер