О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2022 года № 15/142 "О бюджете села Боранкул на 2022 – 2024 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 5 декабря 2022 года № 27/244
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2022 года №15/142 "О бюджете села Боранкул на 2022 – 2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Боранкул на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 723,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 271,7 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 1 056,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 112,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 95 284,0 тысячи тенге;
2) затраты – 117 006,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 282,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
4 282,3 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 282,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 15/142 "2022-2024 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 27/244 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қаңтардағы №15/142 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 723,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 271,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 056,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 112,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 95 284,0 мың теңге;
2) шығындар – 117 006,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 282,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 282,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 282,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.