О бюджете села Акжигит на 2023 - 2025 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2022 года № 29/255.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 22 декабря 2022 года №28/249 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" , Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Акжигит на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 623,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 785,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 366,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 221,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 51 251,0 тысяча тенге;
2) затраты – 60 167,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 544,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1 544,7 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 544,7 тысячи тенге.

2023 - 2025 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/255 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №28/249 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 623,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 785,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 366,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 221,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 51 251,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 167,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 544,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1 544,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 544,7 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2023 № 10/81 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Акжигит на 2023 год выделена субвенция в сумме 40 886,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года №29/255
Бюджет села Акжигит на 2023 год

Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 10/81 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған Ақжігіт ауылының бюджетіне 40 886,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№29/255 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті