Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Есет Бейнеуского района Мангистауской области от 28 сентября 2022 года № 16
В соответствии c Земельным кодекcом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года без изъятия земельных участкову собственников и землепользователей акционерному обществу "национальная компания "QazaqGaz", на земельный участок общей площадью 0,2124 гектаров, расположенный на територии села Есет для строитьлинии электроснабжения ШТИ-001, КУ-446.
2.Государственному учреждению "Аппарат акима села Есет" в утановленном законодательством порядке обеспечить:
Напровление настоящего решения на официальное опубликование;
3.Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Есет А.Избасаров

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Есет ауылы әкімінің 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 16 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне,Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес ШЕШТІМ:
1."QazaqGaz"ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына, ШТИ-001, КУ-446 электр жабдықтау желісінсалуүшінменшік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан Есет ауылының аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,2124 гектар жер учаскесіне3(үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Есет ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы шешімді ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есет ауылының әкімі А.Ізбасаров