О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 11 января 2022 года № 12/122 "О бюджете сел, сельских округов на 2022 - 2024 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 28 ноябряя 2022 года № 20/195
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2022 - 2024 годы" от 11 января 2022 года № 12/122 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 779 377,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 197 662,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 184,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 578 531,8 тысячи тенге;
2) затраты – 785 690,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 312,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 6 312,2 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 312,2 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2022 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 560 012,8 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 40 185,5 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 54 432,2 тысяч тенге;
села Жетыбай – 88 253,3 тысячи тенге;
сельского округа Куланды – 69 400,9 тысячи тенге;
села Курык – 164 910,4 тысяч тенге;
села Мунайшы – 75 041,0 тысяч тенге;

Қарақия аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 12/122 "2022 - 2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 20/195 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 12/122 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 779 377,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 197 662,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 184,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 578 531,8 мың теңге;
2) шығындар – 785 690,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар
бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан
түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 312,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 6 312,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 6 312,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 560 012,8 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 40 185,5 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 54 432,2 мың теңге;
Жетібай ауылы – 88 253,3 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 69 400,9 мың теңге;
Құрық ауылы – 164 910,4 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 75 041,0 мың теңге;