О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 11 января 2022 года № 14/94 "О бюджетах сел, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 7 декабря 2022 года № 25/155
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11 января 2022 года №14/94 "О бюджетах сел, сельских округов на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №163711) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 1 369 826,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 454 526,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 196 407 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 717 793,5 тысячи тенге;
2)затраты – 1 372 678,8 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 852,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 852,3 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 852,3 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2022 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 680 017,5 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 75 376,9 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 79 587,7 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 143 176,4 тысяч тенге;
села Баянды – 71 854,8 тысячи тенге;
сельского округа Даулет – 95 024,2 тысячи тенге;
сельского округа Кызылтобе – 143 696,3 тысяч тенге;
села Мангистау – 71 301,2 тысяча тенге."
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 14/94 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 25/155 шешімі
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 қаңтардағы №14/94 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №163711 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 369 826,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 454 526,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 196 407 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 717 793,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 372 678,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 852,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 852,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 852,3 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттеріне 680 017,5 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 75 376,9 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 79 587,7 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 143 176,4 мың теңге;
Баянды ауылына – 71 854,8 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 95 024,2 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 143 696,3 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 71 301,2 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.