О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2021 года № 79 "О бюджете города Костаная на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 28 января 2022 года № 85. Прекращено действие в связи с истечением срока
Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 79 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26024) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 70288333,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 44266862,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 93661,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7275245,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18652565,0 тысяч тенге;
2) затраты – 75421252,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 276199,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2488788,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7345508,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7345508,8 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2022 год в сумме 1032715,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная" ___________ А. Утебаев
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 79 "Қостанай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2022 жылғы 28 қаңтардағы № 85 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 79 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26024 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70288333,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 44266862,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 93661,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7275245,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18652565,0 мың теңге;
2) шығындар – 75421252,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 276199,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2488788,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7345508,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7345508,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 1032715,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы ____________ А. Утебаев
Мәслихаттың