О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2021 года № 79 "О бюджете города Костаная на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 21 июня 2022 года № 124. Прекращено действие в связи с истечением срока
Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 79 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26024) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 74941215,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 48155866,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 93661,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7275245,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19416443,2 тысячи тенге;
2) затраты – 80629366,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 276199,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3541193,4 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8953145,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8953145,4 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 79 "Қостанай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2022 жылғы 21 маусымдағы № 124 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 79 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26024 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 74941215,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 48155866,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 93661,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7275245,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19416443,2 мың теңге;
2) шығындар – 80629366,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 276199,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3541193,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8953145,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8953145,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2022 год в сумме 957945,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 июня 2022 года
№ 124
Приложение 1
к решению маслихата

"7. 2022 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 957945,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков
Мәслихаттың
2022 жылғы 21 маусымдағы
№ 124 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың