О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2021 года № 79 "О бюджете города Костаная на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 22 августа 2022 года № 146
Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 79 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26024) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 74800335,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 48155866,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 93661,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7275245,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –19275563,1 тысячи тенге;
2) затраты – 80135435,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 73801,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3894244,1 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9303145,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9303145,4 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2022 год в сумме 457945,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 79 "Қостанай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2022 жылғы 22 тамыздағы № 146 шешімі
Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 79 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26024 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 74800335,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 48155866,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 93661,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7275245,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19275563,1 мың теңге;
2) шығындар – 80135435,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 73801,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3894244,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9303145,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9303145,4мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 457945,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

002
Программа занятости
253 237,0
006
Оказание жилищной помощи
20 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
457 343,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13 025,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
163 411,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
109 906,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
336 737,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64 909,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
285 123,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
285 123,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
147 374,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 000,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республики Казахстан
38 023,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
93 726,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 469 122,4
1
Жилищное хозяйство
4 106 198,4
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 000,0
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
20 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 024 615,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
133 324,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 891 291,0
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
61 583,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
40 025,0
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10 242,0
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8 316,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3 000,0
2
Коммунальное хозяйство
1 341 362,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
253 237,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
20 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
457 343,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13 025,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
163 411,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
109 906,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
336 737,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64 909,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
285 123,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
285 123,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 374,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 000,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
38 023,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
93 726,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 469 122,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 106 198,4
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20 000,0
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
20 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 024 615,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
133 324,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 891 291,0
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
61 583,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 025,0
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
10 242,0
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8 316,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
3 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 341 362,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 129 694,5
065
Формированин или увеличение уставного капитала бридических лиц
3 129 694,5
V. Дефицит (профицит) бюджета
4 096 230,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-4 096 230,0

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 129 694,5
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
3 129 694,5
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
4 096 230,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-4 096 230,0