О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2021 года № 94 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 29 апреля 2022 года № 120
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 94 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 136 377,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 090,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 74,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 133 213,0 тысячи тенге;
2) затраты – 136 441,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64,3 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 537 515,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40 372,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 497 068,0 тысяч тенге;
2) затраты – 543 070,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 555,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 555,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 "Горняцк және Қашар кенттерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 120 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Горняцк және Қашар кенттерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Горняцк кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 377,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 090,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 74,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 133 213,0 мың теңге;
2) шығындар – 136 441,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -64,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қашар кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 537 515,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 40 372,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 497 068,0 мың теңге;
2) шығындар – 543 070,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 555,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 555,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшасы осы шешімнің 1, 2-қосымшасына сәйке жаңа редакцияда жазылсын.