О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 89 "О бюджете города Лисаковска на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10 октября 2022 года № 180
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 89 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26312) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7407473,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3795368,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 51275,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38726,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3522104,6 тысячи тенге;
2) затраты – 7716322,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -39152,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39152,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -269696,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269696,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 89 "Лисаков қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2022 жылғы 10 қазандағы № 180 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 89 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26312 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7407473,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3795368,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 51275,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 38726,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3522104,6 мың теңге;
2) шығындар – 7716322,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -39152,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39152,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -269696,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269696,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.