О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2023-2025 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 196. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 182234,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30476,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 151758,8 тысяч тенге;
2) затраты – 191725,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9490,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9490,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13.12.2023 № 62 (вводится в действие с 01.01.2023).

Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 196 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына, 73-1, 75-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182234,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30476,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 151758,8 мың теңге;
2) шығындар – 191725,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9490,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9490,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 13.12.2023 № 62 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что объем бюджетных субвенций на 2023 год, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский составляет 36692,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что на 2023 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка Октябрьский в районный (города областного значения) бюджет установлен в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Октябрьский города Лисаковска на 2023 год не установлен.

2. 2023 жылға аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 36692,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Октябрь кентінің бюджетінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2023 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 декабря 2022 года
№ 196
Бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13.12.2023 № 62 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы С. Шалдыбаева
Мәслихаттың
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 196 шешіміне
1-қосымша
Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 13.12.2023 № 62 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер