О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2021 года № 91 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 9 марта 2022 года № 107
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 91 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 992,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 305,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 450,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 147 237,0 тысяч тенге;
2) затраты – 156 187,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 195,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 195,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 802,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 486,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 316,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 082,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 280,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 280,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Байгабылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 895,0 тысяч тенге, в том числе по:

Мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 наурыздағы № 107 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 154 992,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 305,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 450,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 143 237,0 мың теңге;
2) шығындар – 156 187,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 195,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 195,2 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Амантоғай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 802,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 486,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 316,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 082,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 280,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 280,9 мың теңге.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Байғабыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 895,0 мың теңге, оның iшiнде: