О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2021 года № 91 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 17 июня 2022 года № 124
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы" от 30 декабря 2022 года № 91 следующие изменения:
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
9. Утвердить бюджет Кабыргинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 922,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 232,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 690,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 981,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 59,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59,6 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 147,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 928,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 183,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 756,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 609,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 609,6 тысяч тенге.";
приложения 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 маусымдағы № 124 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 9 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қабырға ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 922,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 232,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 690,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 981,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 59,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарасу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 147,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 928,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 183,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 756,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 609,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 609,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13 және 16 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.