О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2021 года № 91 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 26 сентября 2022 года № 133
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2022 - 2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 91 следующие изменения:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Аксай на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 436,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 517,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 919,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 436,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кабыргинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 922,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 232,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 690,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 981,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 59,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59,6 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Тастинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 067,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 106,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 133 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ақсай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 436,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 517,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 919,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 436,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қабырға ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 922,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 232,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 690,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 981,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 59,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59,6 мың теңге.";
15 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Тасты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 067,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 106,0 мың теңге;