О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2023 - 2025 годы
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27 декабря 2022 года № 148.
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 512 345,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 534,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 656,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 557,5 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 494 597,6 тысяч тенге;
2) затраты – 513 244,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 899,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 899,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 05.12.2023 № 61 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме – 71 393,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 078,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 445,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 74 633,3 тысяч тенге;
2) затраты – 77 649,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 571,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 571,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 05.12.2023 № 61 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Учесть, что в бюджете Амантогайского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме – 24 044,0 тысяч тенге.

Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 шешімі.
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 512 345,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 16 534,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 656,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 557,5 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 494 597,6 мың теңге;
2) шығындар - 513 244,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 899,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 899,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 05.12.2023 № 61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 71 393,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Амантоғай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 77 078,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 2 445,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 74 633,3 мың теңге;
2) шығындар - 77 649,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 571,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 571,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 05.12.2023 № 61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2023 жылға арналған Амантоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 24 044,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5. Утвердить бюджет села Аксай на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 067,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 025,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 042,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 982,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 914,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3914,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 05.12.2023 № 61 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Учесть, что в бюджете села Аксай предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме – 16 812,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Байгабылского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 214 452,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 700,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 213 714,9 тысяч тенге;
2) затраты – 214 610,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 157,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 157,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 05.12.2023 № 61 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Учесть, что в бюджете Байгабылского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме – 21 274,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Кабыргинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 107,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 405,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

5. Ақсай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18 067,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 025,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 17 042,0 мың теңге;
2) шығындар - 21 982,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 914,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 914,9 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 05.12.2023 № 61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2023 жылға арналған Ақсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16 812,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Байғабыл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 214 452,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 700,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 213 714,9 мың теңге;
2) шығындар – 214 610,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 157,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 157,5 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 05.12.2023 № 61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2023 жылға арналған Байғабыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 21 274,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Қабырға ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 107,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 405,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 21 702,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 107,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29.09.2023 № 47 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Учесть, что в бюджете Кабыргинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме – 21 702,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 453,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 567,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 848,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 304,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 851,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 851,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 05.12.2023 № 61 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме – 26 971,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Кумкешуского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 410,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 536,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 874,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 684,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;

трансферттер түсімі бойынша - 21 702,0 мың теңге;
2) шығындар - 22 107,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,1 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 29.09.2023 № 47 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2023 жылға арналған Қабырға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 21 702,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Қарасу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29 453,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 567,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 38,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 27 848,0 мың теңге;
2) шығындар - 30 304,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 851,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 851,6 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 05.12.2023 № 61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2023 жылға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 26 971,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Құмкешу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 410,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 536,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 21 874,0 мың теңге;
2) шығындар - 22 684,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 274,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 274,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 11.07.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Учесть, что в бюджете Кумкешуского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме – 22 874,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Тастинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 39 938,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 584,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 231,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 37 123,0 тысяч тенге;
2) затраты - 40 891,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 05.12.2023 № 61 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Учесть, что в бюджете Тастинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме – 29 513,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Урпекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 34 179,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 659,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 46,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 34 474,0 тысяч тенге;
2) затраты - 37 170,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,3 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 274,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 274,8 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 11.07.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2023 жылға арналған Құмкешу ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 20 874,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Тасты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 938,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 584,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 231,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 37 123,0 мың теңге;
2) шығындар – 40 891,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 952,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 952,9 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 05.12.2023 № 61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2023 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 29 513,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Үрпек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 179,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 659,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 474,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 170,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,3 мың теңге.

Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 05.12.2023 № 61 (вводится в действие с 01.01.2023).
18. Учесть, что в бюджете Урпекского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме – 25 281,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Уштогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 742,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 805,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 937,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 742,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;

Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 05.12.2023 № 61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2023 жылға арналған Үрпек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 25 281,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Үштоғай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 742,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 805,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 937,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 742,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
20. Учесть, что в бюджете Уштогайского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме – 22 937,0 тысяч тенге.
21. Объем бюджетных изъятий из бюджетов села, сельских округов в районный бюджет не предусмотрено.
22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
Приложение 1
к решению маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
20. 2023 жылға арналған Үштоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22 937,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Ауыл, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі көзделмеген.
22. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Кеделбаев
Мәслихаттың