О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 82 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 16 марта 2022 года № 110
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 82 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 137,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 32 715,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 152,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 500,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 61 770,0 тысяч тенге;
2) затраты – 98 682,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 545,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 545,8 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Коктал на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 043,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 930,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 083,0 тысячи тенге;
2) затраты – 27 201,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 158,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 158,3 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Первомайское на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 853,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 827,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 993,0 тысячи тенге;
2) затраты – 22 091,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 82 "Әулиекөл ауданының ауылдары, кенті, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 110 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 82 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96 137,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 32 715,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 152,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 61 770,0 мың теңге;
2) шығындар – 98 682,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 545,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 545,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Көктал ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 043,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 930,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 083,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 201,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 158,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 158,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Первомай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 853,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 827,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 993,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 091,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 238,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 238,4 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Тимофеевка на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 702,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 124,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 498,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 814,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 112,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 112,1 тысяча тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 364 795,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 889,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 562,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 470,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 347 874,0 тысячи тенге;
2) затраты – 365 966,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 171,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 171,6 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 818,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 025,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 152,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 680,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 46 961,0 тысяча тенге;
2) затраты – 70 889,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 071,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 071,2 тысячи тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 238,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 238,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Тимофеев ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 702,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 124,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 498,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 814,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 112,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 112,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құсмұрын кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 364 795,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 889,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 562,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 470,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 347 874,0 мың теңге;
2) шығындар – 365 966,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 171,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 171,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Аманқарағай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 818,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21 025,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 152,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 680,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 46 961,0 мың теңге;
2) шығындар – 70 889,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 071,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 071,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"13. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 376,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 501,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 144,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 70,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 661,0 тысяча тенге;
2) затраты – 35 166,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 790,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 790,7 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Казанбасского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 516,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 614,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 235,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 647,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 725,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 209,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 209,4 тысячи тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Москалевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 452,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 771,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 601,0 тысяча тенге;
2) затраты – 25 995,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 543,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 543,9 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Новонежинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 252,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 667,0 тысяч тенге;

"13. Диев ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 376,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 501,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 144,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 70,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28 661,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 166,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 790,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 790,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Қазанбасы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 516,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 614,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 235,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27 647,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 725,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 209,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 209,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Москалев ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26, және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 452,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 771,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 601,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 995,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 543,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 543,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Новонежин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 252,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 667,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 463,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 463,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 463,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 463,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың