О внесении изменений в решение Аулиекольского районного маслихата Костанайской области от 27 декабря 2021 года № 77 "О районном бюджете Аулиекольского района Костанайской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30 ноября 2022 года № 160. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аулиекольский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аулиекольского районного маслихата Костанайской области "О районном бюджете Аулиекольского района Костанайской области на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 77 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26211) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 857 705,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 722 022,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 31 203,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 950,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 101 530,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6 983 843,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 554,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 132 919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 77 365,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 48 138,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 229 830,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229 830,3 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аулиекольского района на 2022 год в сумме 10 509,5 тысяч тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 77 "Қостанай облысы Әулиекөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 160 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихаттың "Қостанай облысы Әулиекөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 77 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26211 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 857 705,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 722 022,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31 203,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 950,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 101 530,9 мың теңге;
2) шығындар – 6 983 843,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 554,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 132 919,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 77 365,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 48 138,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 229 830,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229 830,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Әулиекөл ауданының жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 10 509,5 мың теңге сомасында бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.