О бюджете Сулукольского сельского округа Аулиекольского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 184.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сулукольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 912,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 836,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 414,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 45 631,5 тысяч тенге;
2) затраты – 50 996,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 083,8 тысяч тенге;

Әулиекөл ауданы Сұлукөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 184 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сұлукөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 912,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 836,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 414,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 45 631,5 мың теңге;
2) шығындар – 50 996,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 083,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 083,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 07.12.2023 № 111 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Сулукольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 28 360,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 083,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 07.12.2023 № 111 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Сұлукөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 28 360,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың