О бюджете села Коктал Аулиекольского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 188.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Коктал на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 000,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 288,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 438,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 253,4 тысячи тенге;
2) затраты – 39 659,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 659,2 тысячи тенге;

Әулиекөл ауданы Көктал ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 188 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көктал ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 000,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 288,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 438,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31 253,4 мың теңге;
2) шығындар – 39 659,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 659,2 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 659,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 07.12.2023 № 115 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете села Коктал предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 23 940,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 659,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 07.12.2023 № 115 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Көктал ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 940,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың