О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области от 27 декабря 2021 года № 78 "О бюджете Денисовского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 23 июня 2022 года № 55
Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области "О бюджете Денисовского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26209) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 425 496,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 290 338,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 290,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 166,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 123 701,4 тысяча тенге;
2) затраты – 5 492 517,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 885,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 134,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 249,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -93 906,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93 906,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 78 "Денисов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы № 55 шешімі
Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 78 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26209 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Денисов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 425 496,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 290 338,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 290,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4 166,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 123 701,4 мың теңге;
2) шығындар – 5 492 517,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 26 885,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 55 134,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 28 249,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -93 906,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 906,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.