О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2021 года № 69 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 17 февраля 2022 года № 79
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 69, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26033) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 757 732,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 667 516,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 629,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 074 087,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4 780 508,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 681,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 378,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 697,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 35 456,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 456,5 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 69 "Жангелдин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 ақпандағы № 79 шешімі
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 69, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26033 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 757 732,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 667 516,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 629,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –11 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 074 087,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 780 508,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 681,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 18 378,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 697,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 35 456,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 456,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.