О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 96 "О районном бюджете Житикаринского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11 октября 2022 года № 201
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 96 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26237) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6 680 158,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 852 499,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49 535,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 913,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 773 211,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6 899 002,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 207 387,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 244 292,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 905,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 025,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -462 255,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 462 255,7 тысяч тенге.";
пункт 7 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) на повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов.";
подпункт 26) пункта 9 исключить;
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 96 "Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 11 қазандағы № 201 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 96 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26237 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 680 158,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 852 499,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49 535,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 913,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2 773 211,9 мың теңге;
2) шығындар – 6 899 002,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 207 387,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 244 292,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 905,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 025,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -462 255,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 462 255,7 мың теңге.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға.";
9-тармақтың 26) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

18998,1
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
18998,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
18998,1
9
Прочие
13357,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
11092,6
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
11092,6
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2265,1
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
2265,1
14
Обслуживание долга
99273,0
1
Обслуживание долга
99273,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
99273,0
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
99273,0
15
Трансферты
3088694,6
1
Трансферты
3088694,6
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3088694,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
87,5
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
2795398,0
038
Субвенции
250457,0
039
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
27055,0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15697,1
III. Чистое бюджетное кредитование
207387,0
Бюджетные кредиты
244292,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
239697,0
1
Жилищное хозяйство
239697,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
239697,0
081
Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
239697,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4595,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4595,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)

18998,1
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
18998,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18998,1
9
Басқалар
13357,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
11092,6
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
11092,6
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2265,1
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
2265,1
14
Борышқа қызмет көрсету
99273,0
1
Борышқа кызмет көрсету
99273,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
99273,0
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
99273,0
15
Трансферттер
3088694,6
1
Трансферттер
3088694,6
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3088694,6
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
87,5
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
2795398,0
038
Субвенциялар
250457,0
039
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27055,0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
15697,1
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
207387,0
Бюджеттік кредиттер
244292,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
239697,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
239697,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
239697,0
081
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
239697,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4595,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4595,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі