О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 96 "О районном бюджете Житикаринского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 2 декабря 2022 года № 208
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 96 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26237) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6 703 725,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 837 948,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49 535,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 464,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 796 778,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6 884 684,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 246 796,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 283 701,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 905,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 025,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -463 779,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 463 779,7 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2022 год в сумме 153 726,7 тысяч тенге.";
подпункт 13) пункта 9 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 96 "Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 208 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 96 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26237 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 703 725,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 837 948,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49 535,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19 464,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2 796 778,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 884 684,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 246 796,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 283 701,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 905,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 025,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -463 779,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 463 779,7 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 153 726,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9-тармақтың 13) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.